Marzec
01 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Kunegunda Krawczyk mąż Marian
02 sobota 17;00 † Przemysław Ryś 4 r.śm.
(od pracowników Zakładu Diagnostyczno Laboratoryjnego Szpitala w Chrzanowie)
03 niedziela 08;00 Za parafian
10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 † Krzysztof Gniewek
15;30 GORZKIE ŻALE
† Kazimierz Majcherczyk syn Zbigniew
04 poniedziałek 17;00 † Kazimierz Madeja
05 wtorek 07;00 † Zofia Pater (od syna Stanisława z żoną)
06 środa 17;00 † Dorota Krańska 5 r.śm.
07 czwartek 07;00 † Grzegorz Ciupek (od siostry z rodziną)
08 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Stanisław Sikora syn Stanisław
09 sobota 17;00 Dziękczynna w 85 r. urodzin Juliana
z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
10 niedziela 08;00 † Ludwik Ciupek i jego rodzice
10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 Za parafian
15;30 GORZKIE ŻALE
† Tadeusz i Lucyna Dębscy
11 poniedziałek 17;00 † Bronisława Józef Weidlich syn Tadeusz
12 wtorek 07;00 † Teodor Palka
13 środa 17;00 † Wiesław Rodzik
14 czwartek 07;00 † Marian Stankowski (od syna Jarosława z rodziną)
14;00 † Pogrzeb Robert Ząbek
15 piątek 17;00 DROGA KRZYŻOWA
† Stanisława Wincenty Teresa i Tadeusz Kubicowie
16 sobota 17;00 † Ryszard Madejski
17 niedziela 08;00 † Msza wspólna za zmarłych
10;15 DROGA KRZYŻOWA
10;30 Dziękczynna z okazji imienin ks. Proboszcza
z prośbą o błogosławieństwo Boże potrzebne łaski i opiekę św. patronów
15;30 GORZKIE ŻALE
Za parafian
18 poniedziałek 17;00 Dziękczynna w intencji Bogu wiadomej
19 wtorek 07;00 † Kunegunda Krawczyk od c. Małgorzaty z mężem
20 środa 17;00 † Józef i Maria Kubica
R E K O L E K C J E
21 czwartek 16.00 † Witold Dębski od siostry Agnieszki z rodziną
18.00 † Leokadia Ślusarczyk od c. Barbary z mężem
19.00 NAUKA DLA MŁODZIEŻY
22 piątek 9.30 Msza św. dla chorych i starszych z ind. błogosławieństwem
16.00 DROGA KRZYŻOWA (dla dzieci)
Msza św. † Teresa Kubica od córki Marii z mężem
18.00 DROGA KRZYŻOWA
Msza św. † Zygmunt Czak w 10 r.śm. Hubert syn
19.15 NAUKA DLA RODZICÓW
24 niedziela 8.00 I O bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla członkiń III
róży i ich rodzin
II - za parafię
10.15 - DROGA KRZYŻOWA
10.30 † Wanda i Jan Włoch
15.30 GORZKIE ŻALE
† Mieczysław Kapcia od Krystyny Madeja
23 sobota 8.30 - 9.30 Spowiedź
Msza św. 9.30 † Robert Ząbek (od rodziców)
10.30 - 11.00 Spowiedź (dzieci)
Msza św. 11.00 † Przemysław Ryś (od Joanny i Krzysztofa z rodziną)
14.30 - 15.30 Spowiedź //////////// 16.00 - 17.00 Spowiedź cd.
Msza św. 17.00 † Tadeusz Spytkowski (od Teresy Dębek z rodziną)
24 niedziela 08.00 I O bł. Boże, zdrowie i potrzebne łaski dla członkiń III R.
św. Królowej Jadwigi i ich rodzin
II - za parafię
10.15 - DROGA KRZYŻOWA
10.30 I – † Wanda i Jan Włoch
II –
15.30 GORZKIE ŻALE
† Mieczysław Kapcia (od Krystyny Madeja)
25 poniedziałek 18;00 I – † Weronika Dudek w r.śm. mąż Jan
II – † Jadwiga Bożek (od Marzeny i Zbigniewa Kubica)
26 wtorek 07;00 I – † Karol i Maria Sikorowie w r.śm.
II – † Krzysztof Szmaciarz (od chrzestnego z rodziną)
27 środa 18;00 I – † Jacek Warchołek Maria i Władysław rodzice
II – † Wawrzyniec Czernecki (od Budzyńskich , Knapików i Janików)
28 czwartek 18;00 I – O błogosławieństwo Boże i świętość dla kapłanów
(od grupy modlitewnej Margaretek)
II – O błog. Boże dla księży z naszej parafii i o nowe powołania
(od IV R. brata Alberta)
29 piątek 15;00 Droga Krzyżowa
18;00 OBRZĘDY WIELKIEGO PIĄTKU
30 sobota 19;00 OBRZĘDY WIELKIEJ SOBOTY
I – † Irena Bartnik (od dzieci ,wnuków i prawnuków)
II – † Magdalena Kuciel (od męża i synów)
31 niedziela 07;00 REZUREKCJA
I – Za parafian
II – † Kunegunda Krawczyk
10;30 † Kazimierz Madeja